مدارس قدیم و جدید

چکیده کوتاه مطلب

مدارس قدیم و جدید این  روزها همه چیر در مسیر تکامل و پیشرفت میباشد ، این پیشرف و دگرگونی در مدارس مخصوصا در سال های اخیر مشاهده میشود . البته ناگفته نماند که بیماری کرونا با تمام بدی هایی که داشت سهمی شایانی در این تغییر و تحول را در مدارس داشت . قبلا موضوع […]

مدارس قدیم و جدید

این  روزها همه چیر در مسیر تکامل و پیشرفت میباشد ، این پیشرف و دگرگونی در مدارس مخصوصا در سال های اخیر مشاهده میشود . البته ناگفته نماند که بیماری کرونا با تمام بدی هایی که داشت سهمی شایانی در این تغییر و تحول را در مدارس داشت .

قبلا موضوع آزمون های آنلاین و ارائه خدمات آنلاین برای مدارس کمرنگ بود ولی بعد از بیماری کرونا با اینکه مدارس حضوری شدند ، همچنان این خدمات آنلاین طرفدار های خود را دارد و از تب و تاب نیافتاده است .

شاید یکی از دلیل های اصلی پابرجایی این خدمات آنلاین راحتی و کاربری آسان میباشد .

به فرض مسال اگر قبلا دبیری قصد ارائه نمونه سوالات جدبد به دانش آموزان را داشت باید ده ها کتاب های کمک آموزشی تهیه میکرد و وقت زیادی را برای انتاب و تفکیک سوالات انجام میداد .

ولی این روزها فقط با مراجعه به سایت و انتخاب فیلتر های مدنظر در کمترین زمان و هزینه های پایین سوالات مدنظر خود را به همراه حل تشریحی سوالات دریافت میکنند .

البته نا گفته نماند که این خدمات آنلاین فقط به انتخاب سوالات محدود نمیشود، این روزها شما میتوانید آزمون ها و کلاس ها و تکالیف را بصورت آنلاین برگزار کنید . آکادمی  درُدانش تلاش خواهد کرد تا خدمات آنلاین مورد نیاز دانش آموزان را جهت استفاده بهینه آماده کند.

تهیه و تنظیم: آکادمی درُدانش

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
دیدگاه خود را بنویسید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه نوشته
chat
0