تکنولوژی در مدارس _ قسمت دوم

چکیده کوتاه مطلب

تکنولوژی در مدارس و اما با ما اینجا هستید با سری دوم بررسی تکنولوژی در مدراس . در مقاله پیشین تکنولوژی در مدارس – قسمت اول  به بررسی کلی و تغییرات ایجاد شده با توجه به پیشرفت حوزه دیجیتال و وآنلاین پرداختیم و مثال های بارزی را معرف حضورتان انجام دادیم . و اما با […]

تکنولوژی در مدارس

و اما با ما اینجا هستید با سری دوم بررسی تکنولوژی در مدراس . در مقاله پیشین تکنولوژی در مدارس – قسمت اول  به بررسی کلی و تغییرات ایجاد شده با توجه به پیشرفت حوزه دیجیتال و وآنلاین پرداختیم و مثال های بارزی را معرف حضورتان انجام دادیم .

و اما با توجه به وسیع بودن این حوزه و نقش اساسی و چشم گیرش در مدارس و آموزشگاه ها در این مقاله به مثال های دیگری میپردازیم .

شاید برای همه شما پیش آمده باشد که در کلاس درسی حضور دارید ولی هر چه سعی میکنید نمیتوانید تمرکز کافی را بر روی تدریس دبیر و استاد خود داشته باشید ؛ یا اینکه تمرکز لازم را دارید ولی با توجه به سخت بودن مبحث نیاز به تکرار و شنیدن مکرر مبحث درسی دارید ، طبیعتا به جز شما اشخاصی دیگر نیز در کلاس حاضر میباشند و سوال پرسیدن مکرر و درخواست برای توضیح مجدد ، شما را در بین بقیه معذب میکند .درست در این زمان است که دوست دارید کاش میتوانستید چند دقیقه ای به عقب برگردید و مجدد آموزه های دبیر و استادتان را گوش دهید .

یا اینکه در شهری زندگی میکنید که دسترسی به کلاس آموزشی برایتان از نظر مسافت و عدم داشتن زمان کافی سخت باشید و یا اینکه با توجه به خستگی هایی که در طول روز دارید دیگر توان آماده شدن و رفتن به کلاس های عصر را بصورت حضوری ندارید و هزاران دلیل دیگر …

کلاس آنلاین

همه این ها را گفتیم که بگوییم دیگر زمان و دوره سختی ها گذشته ، با توجه به اینکه دیگر نه بیماری وجود دارد و نه ترسی از همه گیری ، ولی همچنان کلاس آنلاین طرفدارای خود را دارد . به همین منظور ما در آکادمی درُدانش خدمات مختلفی را ارائه خواهیم کرد.

مزیت های کلاس آنلاین

⭕ ضبط کلاس آنلاین : با استفاده از پنل برگزاری کلاس آنلاین سامانه آنلاین آزمون یار این امکان وجود دارد که فیلم کلاس های آنلاین را ضبط کنید و در اختیار شرکت کنندگان قرار دهید

⭕اشتراک دسکتاپ : امکان اشتراک گذاری دسکتاپ توسط ارائه دهنده وجود دارد و میتوانید فایل های مختلف از طریق دسکتاپ با دانش آموزان به اشتراک بگذارید .

⭕ وایت برد: پس از ورود به پنل کلاس آنلاین می توانید از قابلیت وایت برد هم استفاده کنید و با استفاده از قلم نوری بر روی وایت برد بنویسید و آموزش های لازم را به شرکت کنندگان ارائه دهید

⭕ پرسش سوالات چند گزینه‌ای :مدرس می تواند در زمان آموزش در کلاس آنلاین سوال چند گزینه‌ای مطرح نماید و شرکت کنندگان به سوال پاسخ دهند و سپس نتیجه ارزیابی در همان لحظه برای شرکت کنندگان نمایش داده شود.

⭕ ارتباط تصویری : شرکت کنندگان میتوانند در کلاس مجازی تصویر مدرس را مشاهده کنند. همچنین این قابلیت هم وجود دارد که شرکت کنندگان در زمان پرسیدن سوال تصویر خود را با دیگران به اشتراک بگذارند .

⭕ ارتباط شنیداری : در پنل کلاس آنلاین این امکان برای شرکت کنندگان وجود داره که صدای مدرس را بشنوند همچنین می توانند سوالات خود را در بصورت صوتی از مدرس بپرسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید .

تهیه و تنظیم: آکادمی درُدانش

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
دیدگاه خود را بنویسید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه نوشته
chat
0